Dieto-logické centrum Jana Anděla

Jsem Jan Anděl – dietolog na plný úvazek. Záleží mi na mých pacientech.

„Zdraví klientů je u nás na prvním místě. Všechny metody, které používáme, jsme předem otestovali sámi na sobě a můžeme se za ně zaručit.“

Výživou jsem se začal zabývat, když mi bylo 14 let. V tu dobu jsem měl velké alergie a ekzémy. Po návštěvě doktorky, která se zabývala celostní medicínou jsem dostal ozdravný jídelníček, který měl kladný vliv na mé alergie a ekzémy. Již v takto mladém věku jsem se přesvědčil, že správná strava má svůj smysl.

Z tohoto důvodu jsem se vydal na studium výživy vlastní cestou. Začal jsem studovat, ale hlavně testovat sám na sobě nejrůznější způsoby výživy – raw stravu, veganství, vegetariánství, enzymoterapii atd. Přečetl jsem obrovské množství knih od českých i zahraničních specialistů na stravu, jako jsou RNDr. Petr Fořt CSc., Prof. Kurt Tepperwein, Dr. Hiromi Shinya a další. Stal jsem se členem Aliance výživových poradců České republiky a založil Ústav experimentální výživy a epigenetiky s hlavním cílem předávat dál zkušenosti a pomoc lidem najít své mladší a zdravější já.